Starší přípravka - Osecký turnaj jsme jak jinak - vyhráli !!!

Starší přípravka - Osecký turnaj jsme, jak jinak - vyhráli !!!

Jedna z posledních akcí starší přípravky pod vedením trenéra Slámy, se povedla. Dnes 12.6.2016 jsme odjeli na turnaj do Oseka a osobně jsem chtěl, aby to klukům vyšlo. Bohužel je doba školy v přírodě a na turnaj jsme odjeli bez brankáře a dalších hráčů, takže od rána jsme řešili kdo půjde do brány a když máte v týmu jednu slečnu, není, asi nad čím přemýšlet a tak se toho zhostila naše Maruška Vaňová a tady musím podotknout, že velmi dobře - co dobře, skvěle!!!

K turnaji:

TJ Krupka - Osek "A"  6 : 0

( Ingardia 4x, Šipovič P. 1x, Karagyuar 1x, vlastní 1x)

TJ Krupka - TJ Hvězda Trnovany 2 : 1

( Ingardia 2x )

Celkově vyrovnaný zápas, který potom poškodil rozhodčí, když nepísknul našemu hráči ruku a sám hráč po té skóroval na 2 : 1. Viděl jsem to i já a i rozhodčí, který po zápase, řekl, že ruka byla u těla a byla z odrazu - neumyslná. Zápasu by více slušela remíza, ale za verdikt rozhodčího, bohužel nemůžu ani já a ani hráči.Proto  mě rozhodilo chování některých hráčů Hvězdy. To, že při naší hře fandili druhému týmu, to je normální a to beru,ale bučení při vyhlašování výsledků ?!?!? - Pokud neumím prohrávat, nemohu nikdy vyhrát. Za ty léta která trénuji, se mi takovéto věci stali několikrát a něco podobného i právě s Trnkama proti FŠ Most a hrálo se o titul mistra soutěže ml.žáků ( ročník 98), kdy nás v Mostě zařízl rozhodčí, bohužel i takový je fotbal. Tady musím pochválit naše hráče, kteří jsou k tomu vedeni a měli jsme i na toto téma debatu, kdy na naše hráče bylo pokřikováno a naši hráči s nadhledem nikomu na nic neodpovídali a šli si po svém a tím u mě a u jiných zvítězili.

TJ Krupka - TJ Srbice 8 : 0

( Ingardia 4x, Karagyuar 3x, Šipovič P. 1x)

TJ Krupka - TJ Proboštov  1 : 1

( Šipovič M. 1x )

Tak tady naši mistři podcenili soupeře, který ani na chvilku nepolevil a hrál velmi hezky, najednou byli všichni ohromeni, že hned z kraje prohráváme 0 : 1. Šance jsme měli, ale vše do brankáře - velmi hezký výkon Proboštovských 

TJ Krupka - Osek "B"  13 : 0

( Šipovič P. 3x, Vildner 3x, Kraus 3x, Ingardia 2x, Berky 1x, Vlastní 1x)

Tady jsme hráli proti ročníku 2008 a tak proto takové skóre, hráči byli dopředu instruováni, aby hráli s ohledem na mladší kluky a občas se u toho i zasmáli, zřejmě si vzpoměli na své začátky

TJ Krupka - FK Duchcov  7 : 2

po minulém týdnu, kdy na turnaji OFS, náš tým prohrál s Duchcovem, chtěli kluci vyhrát a to jednoznačně, jenže to by nesměli být v oblacích a spát. Po úvodních minutách jsme prohrávali 0 : 2 a to už jsem snad poprvé na tomto turnaji a po dlouhé době musel zařvat, tak abych ty naše spící pany probudil - podařilo se a probudili se...

( Ingardia 4x, Šipovič P. 1x, Kargyuar 1x, Berky 1x)

Celkové umístění:

Na prvním místě TJ Krupka, nejlepší střelec - Ingardia Alex ( TJ Krupka) 

Velká pochvala patří naší Marušce, která se zhostila nelehkého útoku a z celého turnaje dostala nejméně gólů - celkové skóre: 37 : 4 !!!!

 

Děkuji za hezkou fotbalovou neděli, tr. Sláma

 

Rozpis zápasů
podzim 2017

Příští utkání

KRUPSKÁ STŘELA

Odehraná utkání

Partneři

V roce 2017 byla poskytnuta dotace MŠMT na rozvoj mládežnické kopané v našem oddíle.


Sponzoři

Další odkazy