Loupili jsme v Blšanech(videosestřih).

FK Blšany  -  TJ KRUPKA =  1 : 3 ( 0 : 1)

 Střelci branek : 56. Zeman Michal (pen.) - 9. Rilke Emil, 77. Suske Michael, 80. Valenta Dominik

 Červená karta : 55. Bačkovský

 

 Sestavy .

 FK Blšany : Hodan – Vacek,Vidlička,Boruta,Šimon – Hruška – Lička, Homola, Míča – Žampa, Zeman

 

 TJ KRUPKA: Prokeš - Christov, Bačkovský , Hricák , Al Eraidi – Suske ( 77. – Trojan M. ) , Bikár , Helísek, Zacharda ( 75. – Bičák )  - Valenta Dom.( 78. – Klíma ) , Rilke

 Připraveni do hry:Goldbach, Fousek, Trojan J.

 

Začátek byl z obou stran opatrný. Ale už v deváté minutě vybojoval míč Dominik Valenta a krásnou přihrávkou před branku vyzval Rilkeho ke skórování a Emil nezaváhal. V další šanci se řítil sám na domácí branku D. Valenta, ale brankář Blšan byl pozorný a střelu vyrazil na roh. V dalších minutách se za vyrovnáním hnali i domácí hráči, ale brankář Prokeš Krupku podržel.

  V 55. – minutě za faul ve vápně odpískal rozhodčí Mecl pokutový kop proti Krupce a vyloučil hostujícího Bačkovského. Domácí  Zeman pokutový kop proměnil a bylo srovnáno. V 77 minutě unikl po levé straně D. Valenta  přesně odcentroval a hostující Suske střelou k pravé tyči zvýšil na 1 : 2.  O tři minuty později unikl po levé straně opět D. Valenta a přesnou střelou k pravé tyči zvýšil na konečných 1 : 3.

Hodnocení trenéra M. Vrtišky :

Do  zápasu  jsme vstoupili velice aktivně a vysokým presinkem jsme si vytvořili územní převahu a už v 9 –té minutě jsme vstřelili  hezkou branku, měli jsme i další šance, ale scházelo nám přesnější zakončení a někdy i klid v koncovce. Blšany naopak poněkud překvapivě vycházeli z obraného bloku, který zaujali vždy po ztrátě míče a spoléhali zejména na rychlý přechod do útoku, což jim asi třikrát vyšlo, ale náš brankář Martin Prokeš opět podal velmi kvalitní výkon a podržel nás. Od 55- té minuty jsme sice hráli v oslabení, ale naši hráči pokračovali v kondičně náročné hře a nadále presovali, domácí chybovali a mi je trestali. Za dnešní týmový výkon bych chtěl naše hráče pochválit. Teď nás v domácích podmínkách čekají v sobotu od 17 hodin Srbice a já pevně doufám, že zopakujeme dnešní disciplinovaný výkon a získáme další tři body.

Rozpis zápasů
podzim 2017

Příští utkání

KRUPSKÁ STŘELA

Odehraná utkání

Partneři

V roce 2017 byla poskytnuta dotace MŠMT na rozvoj mládežnické kopané v našem oddíle.


Sponzoři

Další odkazy