Informace k úterní schůzce rodičů přípravek TJ Krupka

Informace k úterní schůzce:

Zimní prázdniny:

od 15.12 do 10.1.2016 ( ale i v tomto termínu bude možná turnaj a to v Heidenau, zatím nemám pozvánkus termíny)

Zimní příprava - tréninky mladší přípravky:

Po - Sportovní hala Krupka - od 16.30 do 17.30.hod

Út - Volno

St - Volno

Čt - Sportovní hala Krupa - od 17.00 do 18.00.hod.

Pá - Volno

So - Volno nebo turnaj, dle programu

Ne - Volno nebo turnaj, dle programu

Nezapomenout na oblečení do haly ( sálovky atd), kdy půjdete do haly vám dá vědět trenér, zatím platí tréninky venku

 

Zimní příprava - tréninky starší přípravka:

Po - Plavecká hala Teplice ( zde dám hráčům vědět kdy začneme a jak to bude)

Út - Sportovní hala Krupka - od 17.00 do 18.00.hod.

St - Volno

Čt - UMT Krupka - od 16.00.hod. do 17.30.hod. ( Tak jako minulý rok, délka tréninku bude záležet na počasí a v případě špatného počasí bude vždy náhr.program)

Pá - Volno

So - Volno nebo turnaj, dle programu

Ne - Volno nebo turnaj, dle programu


Nezapomenout na oblečení do haly ( sálovky atd), kdy půjdete do haly vám dá vědět trenér, zatím platí tréninky venku

Zimní turnaje:

Prozatím máme v plánu naše turnaje a to 20.12, 31.01 a 28.02. starší přípravka a 6.12, 24.1 a 14.2. mladší přípravka. Do toho přibudou jistě i další, určitě bych chtěl jet s klukama na turnaj do Německého Heidenau, máme v plánu s mladší přípravkou jet na dvoudenní turnaj pro přípravky, s tím, že by to bylo na celý víkend, jestli něco takového najdeme, dáme vědět. Dále je tu turnaj v Meziboří a jiné. Zatím jsme v plánování a hned jak budeme vědět termíny, napíšeme je sem.

K našim turnajům

Jako každý rok, plánujeme pro naše přípravky celkem šest turnajů u nás doma ( sportovní hala Krupka). Byl bych rád, kdyby nám někdo pomohl se sponzorstvým, ani né tak s penězi, jako s dárky pro hráče ( propisky, různé reklamní věci, které můžeme darovat hráčům) Samozřejmě pokud bude někdo chtít být hlavním sponzorem turnaje, není problém vše oficiálně zařidit. Budeme rádi za každý dárek pro naše nejmenší. Protože pořádáme nejdříve 6.12 Čertovský turnaj pro nejmenší, samozřejmě sháníme Čerty s Mikulášem s dárky a dále 20.12 Vánoční turnaj pro starší přípravku a tady budeme opravdu rádi za každý malý dáreček, který budeme moc rozdat - Pokud o něčem takovém víte prosím aby jste se obrátily na kteréhokoliv trenéra přípravek

Focení:

I letos je v plánu focení, hned jak bude znám termín, dáme vám vědět

Placení příspěvků:

Jen malá změna, prosíme rodiče, aby příspěvky v nezměněnné výši platili vždy do 15.dne v měsíci, pokud někdo nezaplatí, musíme toto ihned hlásit vedení TJ Krupka. Platí se od srpna do července. Pokud někdo potřebuje potvrzení o zaplacení příspěvku, na požádání vám ho vystaví trenér Sláma, jinak vše při starém, vždy platit panu Ďurišovi oproti podpisu.

Docházka na tréninky a hygiena:

Prosíme hráče a rodiče, aby na tréninky chodily včas a v kabině byli cca 15.min. před začátkem tréninku, komu to trvá déle, může přijít dříve, kabiny hráčů máme otevřené vžda cca 30.min. před tréninkem. Toto platí hlavně na nové hráče!! Na trénink ri na utkání prosíme rodiče aby hráč přišel v civilním oblečení a v tašce kterou vyfasoval ( na konci sezóny se tyto půjčené věci vrací), měl věci na trénink a hygienické potřeby ( ručník, sprchový gel, někdo už i gel na vlasy ). U starší přípravky je toto již povinné, kdy po každém tréninku či zápase je povinnost hráče se jít osprchovat u mladší toto ještě není povinné, ale rád uvidím když už se na to budou někteří hráči ( zvlášť ročník 2008) dopředu připravovat.

Toť prozatím vše, pokud máte nějaké dotazy, jsou tu trenéři pro vás vždy 30.min před tréninkem anebo po tréniku

Sláma M.

Rozpis zápasů
podzim 2017

Příští utkání

KRUPSKÁ STŘELA

Odehraná utkání

Partneři

V roce 2017 byla poskytnuta dotace MŠMT na rozvoj mládežnické kopané v našem oddíle.


Sponzoři

Další odkazy